Sesja plenerowa na Śnieżce – Gosia i Adam

Wyjazd do Karpacza z Gosią i Adamem był kolejną okazją do kolejnego pleneru ślubnego w górach. Może wydawać się, że sesja plenerowa na Śnieżce w listopadzie to nie jest zbyt dobry pomysł, prawda?

Zacznijmy od początku – planowaliśmy wjechać na Śnieżkę wyciągiem, ale już tutaj spotkała nas niespodzianka. Wyciąg był nieczynny, więc czekała nas wycieczka na szczyt z torbami z garniturem i suknią. Gdy dotarliśmy w okolice Domu Śląskiego znaleźliśmy się w gęstych chmurach, gdzie widoczność była na około 5 metrów a temperatura sporo poniżej 0 stopni. Trzeba było zagospodarować czas czekając z niecierpliwością na chociaż małą poprawę pogody. W takich sytuacjach najlepiej sprawdza się grzane wino!

Na szczęście godzinę później chmury ustąpiły, a nam ukazały się przepiękne widoki zarówno na Śnieżkę, jak i czeską stronę gór. Piękny dywan z chmur pojawił się w dolinie, więc szybko wyszliśmy ze schroniska i korzystaliśmy z uroków miejsca łapiąc wyjątkowe kadry. Nie obyło się oczywiście bez gratulacji dla Gosi i Adama od osób dookoła, ale też komentarzy, że fotograf nie dba o Panią Młodą i pozwala jej pozować w samej sukni ślubnej. Czego się nie robi dla dobrych zdjęć 🙂 Zobaczcie poniżej jak pięknie wyglądały okolice Śnieżki podczas tej sesji:

Czas na luz!

Nie byłbym sobą, gdybym nie poprosił ich o kilka zdjęć nie w sukni i garniturze, ale typowych ciuchach w góry. Kto by w sumie chciał wspinać się na Śnieżkę w ślubnym stroju? Długo nie musiałem ich namawiać a w szczególności Gosi, która jednak wytrwale i z radością dawała się fotografować w samej sukni. No zobaczcie na ten uśmiech powyżej!

Szybka zmiana ciuchów i można bezpiecznie, w dobrych butach, wejść na szczyt Śnieżki.

Poza pięknymi widokami podczas sesji plenerowej na Śnieżce są też okoliczne wodospady, jak np Dziki Wodospad w Karpaczu. Nie mogliśmy nie skorzystać z okazji 🙂

PS: Nikt z nas po sesji nie pochrował się, więc uznajmy to za sukces!

Sesja plenerowa na Śnieżce – warto? Zdecydowanie tak!

Spodobała Wam się ta sesja? Zerknijcie koniecznie na sesję plenerową w Tatrach z Dominiką i Kristianem!

TYPE AND HIT ENTER